Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

HMS Yazılım Teknolojileri Ankara'da kurulduğu günden bu yana müşterilerine ve çözüm ortaklarına, yaratıcı ve somut geri dönüş odaklı etkin çözümler sunan web tasarım, yazılım ve mobil uygulama hizmetleri veren bir yazılım teknolojileri şirketidir.

2017 yılından bu yana global pazarda ve alanında ülkemize katma değer sağlayan birçok projeye imza atan ekibimiz, yazılım teknolojilerini en etkin şekilde kullanarak müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın isteklerini güncel teknolojilerle karşılamaktadır.

HMS Yazılım Teknolojileri olarak müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmaktayız. Ürettiğimiz işlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermekteyiz. Sektörün en büyük sorunlarından biri olan proje tamamlanma evresinden sonra bakım ve destek sorununu, sürekliliğimiz ve iş bilincimiz sayesinde çözerek müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktayız.

Dönem teknolojisine adapte olan güncel ve değişime açık, dinamik ve genç bir ekip ile yüzlerce kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve modern çözümler üretmekteyiz. Ürettiğimiz işlerin tamamı açık kaynak olmakla birlikte geliştirilebilirlik, yalınlık ve bağımsızlık ilkesiyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın